Цензор.НЕТ

26.01.17 23:46

"Нам незалежність дуже дешево дісталася: всі народи воювали, сьогодні воює наша братська Україна", - Лукашенко

Боротьба за незалежність Білорусі повинна вестися не на полях битв і навіть не в політичній сфері, а в економіці.

Про це президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив під час спілкування з науковими і науково-педагогічними працівниками після церемонії вручення дипломів доктора наук та атестатів професора, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на naviny.by.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": "Лукашенко, йди геть": білоруська опозиція в центрі Мінська вимагає провести нові чесні вибори. ФОТОрепортаж

"Нам незалежність дуже дешево дісталася: всі народи воювали, сьогодні воює наша братська Україна. Нам не можна допустити того, щоб воювати. Ми народ миролюбний. Напевно, Бог перед нами поставив ці важкі завдання, щоб ми відчували, що таке незалежність. Подолати все це ми можемо, тільки об'єднавшись. І, слава Богу, головний напрямок нашої боротьби за незалежність проходить через економіку - не у військовій сфері, не в політичній", - сказав Олександр Лукашенко.

Тому, підкреслив президент, необхідно прискореними темпами займатися розвитком економіки, і наука тут має бути головною складовою.

Також читайте: "Украдіть, відкопайте, знайдіть, що завгодно - але $ 500 має бути виконано!", - Лукашенко вимагає підняти середню зарплату в 2017 році

"Тому чекайте дуже серйозного тиску з мого боку у сфері науки. Нам не потрібна просто наука, яка навіть якщо і не за бюджетні гроші живе, то просто існує. Нам потрібна ефективна наука для виробництва", - зазначив Лукашенко.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики