Цензор.НЕТ

27.01.17 07:43

"Фактично з липня 2016 року: найкращі друзі Бальчуна – Гройсман, Кістіон і Дубневич, а не профільне міністерство", - Омелян

Передача "Укрзалізниці" в підпорядкування Мінекономрозвитку обумовлена бажанням позбутися "постійного подразника".

Про це в інтерв'ю БізнесЦензор розповів міністр інфраструктури Володимир Омелян.

"Це просто спроба заткнути рота Омеляну. Щоб не було постійного подразника. Тому що я постійно закликаю, прошу: давайте ми проведемо фахову дискусію з приводу того, що відбувається в "Укрзалізниці". Вирішили УЗ забрати, підпорядкувати МЕРТ. Вочевидь, сподіваються, що звідти таких питань не буде", - сказав міністр.

За його словами, тепер будь-які незначні покращення будуть подавати як глобальну реформу.

"Все буде, як завжди. "Як завжди" - це як вирок. Буде показуватися якесь покращання на 3-5% і будуть називати це глобальною радикальною реформою, яка ніби відбувається повсюди", - заявив Омелян.

Читайте також: Кадрове питання в "Укрзалізниці" буде вирішуватися на позачерговому засіданні РНБО, - Омелян

"Прем'єр-міністр чітко визначив, що УЗ переходить під контроль Уряду. Тепер вся ситуація, що склалася на "Укрзалізниці" - пряма відповідальність Уряду і особисто прем'єра, який прийняв таке рішення.

Хоча, насправді він лише легалізував те, що триває фактично з липня 2016 року: найкращі друзі Бальчуна - Гройсман, Кістіон і Дубневич, а не профільне міністерство", - заявил министр.


Повне інтерв'ю читайте тут.

Як повідомлялося раніше, міністр інфраструктури Володимир Омелян розкритикував роботу голови "Укрзалізниці" Бальчуна, нагадавши про те, що під час роботи номінаційного комітету, коли відбирали його кандидатуру, він був проти неї.

Водночас, Кабінет міністрів на позачерговому засіданні затвердив новий статут ПАТ "Укрзалізниця", згідно з яким Міністерство інфраструктури втрачає право бути органом управління компанії.

Нагадаємо, міністр інфраструктури України Володимир Омелян заявив, що корпоратизація ПАТ "Укрзалізниця" зупинилася, а боротьба з корупцією в компанії не відбувається. Також Омелян наполягав на перегляді рішення Кабінету Міністрів про виведення "Укрзалізниці" з підпорядкування його відомства і передачу компанії в управління Міністерства економічного розвитку і торгівлі.

Також дивіться: "Ви б краще вокзалами зайнялися", - Гройсман публічно відчитав Омеляна і підтримав Бальчуна. ВIДЕО
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики