Цензор.НЕТ

27.01.17 08:30

Спільник підозрюваного в шахрайстві члена ВРЮ Гречковського "кочує" по лікарнях, - ГПУ

Підозрюваний у кримінальному провадженні щодо чинного члена Вищої ради юстиції Павла Гречковського (якого підозрюють у шахрайстві) перебуває на стаціонарному лікуванні в психіатричній лікарні.

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні Управління зв'язків із громадськістю та засобами масової інформації Генеральної прокуратури України.

Так, за даними ГПУ, стороною обвинувачення зібрано достатньо доказів, які підтверджують обґрунтованість підозри в скоєнні зазначеними особами інкримінованого їм злочину.

Однак, уже на стадії завершення досудового розслідування посередника у незаконному привласненні коштів несподівано госпіталізували до Житомирської психіатричної лікарні № 1 Житомирської обласної ради з невизначеним діагнозом.

"Після цього спільник П. Гречковського "кочує" з одного медичного закладу в інший і стверджує, що нібито оббрехав останнього через хворобливий стан, пов'язаний із розладами психіки", - йдеться в повідомленні.

Дивіться: Члену ВРЮ, обвинуваченому в злочині, не можна брати участі в засіданнях, але цьому ж члену, але вже ВРП, можна, - адвокат Кравець про справу Гречковського. ДОКУМЕНТ

За даними ГПУ, тепер з ініціативи захисника спільнику Гречковського судом призначено судово-психіатричну експертизу.

Водночас, Генпрокуратура дійшла до висновку, що "таку процесуальну поведінку сторони захисту викликано незаконним впливом одного підозрюваного на іншого, і є нічим іншим як спробою уникнення ними кримінальної відповідальності".

"У зв'язку з цим, щоб забезпечити притягнення винних до передбаченої законом кримінальної відповідальності і спростування версії захисту про нібито психічні розлади посередника в отриманні коштів, підозрюваному в скоєнні злочину призначено амбулаторну комплексну психолого-психіатричну експертизу", - йдеться в повідомленні.

Як відомо, 22 вересня 2016 року Печерський районний суд Києва відмовився заарештувати і відпустив під заставу в розмірі 3,85 млн гривень Гречковського. Генеральна прокуратура підозрює Гречковського у вимаганні 500 тис. доларів. Раніше ГПУ оприлюднила відеосвідчень посередника про передачу хабара члену ВРЮ Гречковському, а також опублікувала відео вилучення грошей. Крім того, Генпрокурор Луценко повідомив: "Вдалося заарештувати деяке майно Гречковського, в тому числі і автомобіль Maybach"

ВРЮ раніше відмовилася відсторонити від посади підозрюваного в шахрайстві члена ради Гречковського: "Швидше за все він буде відправлений у відпустку". На початку січня стало відомо, що підозрюваний у шахрайстві член ВРЮ Гречковський повернувся на роботу.Джерело:
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики