Цензор.НЕТ

27.01.17 07:50

Реакція "Народного фронту" була дивною, - Омелян про можливу змову між фракціями щодо передачі "Укрзалізниці"

Між парламентськими фракціями могла бути змова щодо передачі "Укрзалізниці" Мінекономрозвитку.

Про це в інтерв'ю БізнесЦензор розповів міністр інфраструктури Володимир Омелян.

цій ситуації, коли реформи залізниці немає, про що постійно говорить профільний міністр, прем'єр охоче підхоплює Бальчуна. І це проблема - Бальчун, замість того, щоб працювати весь час, займався всілякими політичними домовленостями. З якою метою це робилося, мені сказати важко", - сказав Омелян.

Не відкидає міністр і підтримку Бальчуна з боку Дубневича (Ярослав Дубневич, нардеп БПП, очолює комітет із питань транспорту у Верховній Раді, - ред.), який "давно і міцно своїм бізнесом пов'язаний із залізницею".

"Коли я приїжджаю до Львова, мені люди показують перший-другий-третій будинок Дубневичів.

Я не можу зрозуміти, коли керівник транспортного комітету встигає займатися такими величезними площами нерухомості, працюючи у Верховній Раді?" - зауважує Омелян.

На питання про те, чи є якась змова між парламентськими фракціями щодо передачі "Укрзалізниці", він відповів: "Я не виключаю цього також. Судячи по тому, як приймалося рішення на Кабміні і судячи із заяви "Народного фронту" вже після цього. Реакція була дивна".

Читайте також: "Ми передавали в НАБУ і СБУ документи про зловживання на "Укрзалізниці", - Омелян

Повне інтерв'ю читайте тут.

Як повідомлялося раніше, міністр інфраструктури Володимир Омелян розкритикував роботу голови "Укрзалізниці" Бальчуна, нагадавши про те, що під час роботи номінаційного комітету, коли відбирали його кандидатуру, він був проти неї.

Водночас, Кабінет міністрів на позачерговому засіданні затвердив новий статут ПАТ "Укрзалізниця", згідно з яким Міністерство інфраструктури втрачає право бути органом управління компанії.

Нагадаємо, міністр інфраструктури України Володимир Омелян заявив, що корпоратизація ПАТ "Укрзалізниця" зупинилася, а боротьба з корупцією в компанії не відбувається. Також Омелян наполягав на перегляді рішення Кабінету Міністрів про виведення "Укрзалізниці" з підпорядкування його відомства і передачу компанії в управління Міністерства економічного розвитку і торгівлі.

Також читайте: Омелян про роботу "Укрзалізниці": Кадрові призначення божевільні. У напрямку корпоратизації нічого не відбулося. Втрачено кредит на 60 млн євро. Програно суди на 2 млрд грн
Джерело:
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики