Цензор.НЕТ

27.01.17 08:40

Війська РФ на кордоні з Україною - демонстрація готовності до більш масштабного вторгнення у будь-який момент, - Клімкін

Російські війська на кордоні з Україною - це демонстрація готовності до повномасштабного російського вторгнення в Україну.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на 5 канал, про це заявив міністр закордонних справ України Павло Клімкін.

"Росія постійно тримає цю військову присутність. Вона намагається дестабілізувати ситуацію також уздовж кордону. Таким чином показуючи, що в будь-який момент російське вторгнення може набути більш масштабного характеру", - заявив він.

Крім того, за словами Клімкіна, підстав для того, щоб найближчим часом відбулася зустріч у "нормандському форматі", немає. Причин для переговорів немає, оскільки російська сторона блокує виконання Мінських угод, пояснює Клімкін.

Також читайте: Росія буде посилювати війська біля українського кордону через ситуацію на Донбасі, - міністр оборони РФ Шойгу

"У роботі над дорожньою картою ми значно далі від того, на що погоджувалася Росія під час саміту в Берліні, де було домовлено, що ми будемо послідовно працювати над дорожньою картою. Зараз російська сторона це послідовно блокує. Тому виходити на політичний рівень - рівень міністрів найближчі тижні - без того, щоб ми мали якусь позицію для обговорення, я таких шансів на сьогодні не бачу", - заявив голова МЗС України.

Нагадаємо, під час інспекції прикордонної території Ростовської області РФ за 50 км від кордону з Україною, у районі формування мотострілецької дивізії чисельністю 10,5 тис. військовослужбовців, було виявлено багато артилерії.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики