Цензор.НЕТ

27.01.17 09:00

У НКРЕКП анонсували зміни у платіжках за газ: буде нова графа

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, постановила надавати споживачам інформацію щодо обсягів споживання природного газу не лише в кубометрах, а і в одиницях енергії – з метою оцінити споживання блакитного палива порівняно з іншими видами енергії.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ, про це на засіданні комісії розповіла директор Департаменту з регулювання відносин у нафтогазовій сфері НКРЕКП Тетяна Рябуха.

"З метою підвищення ефективності споживання природного газу та для надання можливості споживачам оцінити споживання газу порівняно з користуванням іншими видами енергії пропонується запровадити на ринку природного газу використання одиниць енергії", - сказала Рябуха.

Також читайте: Україна втратила 3 млрд гривень на закупівлі газу в Європі, - нардеп Поляков

Відповідно до постанови, споживачам у платіжних документах поряд з обсягами спожитого природного газу в кубометрах надаватиметься інформація про спожитий ресурс в одиницях енергії.

"Перехід ринку природного газу на розрахунок в енергетичних одиницях на цьому етапі ще не передбачається. Споживач у першу чергу отримає можливість порівняти споживання газу зі споживанням інших енергетичних ресурсів", - наголосила Рябуха.

Нагадаємо, раніше у КМДА повідомили, що в отриманих киянами рахунках за опалення період цієї послуги перевищує один календарний місяць.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики