Цензор.НЕТ

27.01.17 10:26

Делегація Генштабу ЗС РФ найближчим часом відвідає окупований Донецьк, - ІС

Делегація Генерального штабу Збройних сил Російської Федерації найближчим часом відвідає окупований Донецьк.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це на своїй сторінці в Facebook написав нардеп від "Народного фронту", координатор групи "Інформаційний опір" Дмитро Тимчук.

"Командування "1-го АК ДНР" очікує прибуття в м. Донецьк найближчим часом делегації з представників Генштабу ЗС РФ і Центру територіальних військ Південного військового округу ЗС РФ на чолі з начальником штабу Центру територіальних військ ПВО генерал-лейтенантом Теплинський М.Ю.", - написав він.

Читайте також: Бойовики поширюють чутки про "українських диверсантів", перекинутих у "ДНР" з метою отруєння води "американськими токсинами", - ІС

За його словами, мета прибуття делегації невідома, під час підготовки дотримуються суворих заходів секретності.

Разом з тим, Тимчук нагадав, що керівництво і забезпечення "армійських корпусів" російських окупантів на Донбасі здійснюється через Центр територіальних військ ПВО ЗС РФ.

"Генерал-лейтенант Теплинський здійснює безпосереднє керівництво військами окупантів на Донбасі і несе особисту відповідальність за ведення бойових дій на території України", - додав керівник групи ІС.

Нагадаємо, в ході інспекції прикордонної території Ростовської області РФ в 50 км від кордону з Україною, в районі формування мотострілецької дивізії чисельністю в 10,5 тис. військовослужбовців, було виявлено багато артилерії.

Також читайте: Місія ОБСЄ зафіксувала 596 вибухів на Донбасі 24 січня
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики