Цензор.НЕТ

27.01.17 11:25

Держдума РФ декриміналізувала насильство в сім'ї

Тепер у Росії побої в родині стануть адміністративним порушенням

Держдума в третьому читанні ухвалила законопроект, що скасовує кримінальну відповідальність за побої в родині, передає Цензор.НЕТ. Про це повідомляє "Интерфакс ".

Згідно з повідомленням, "за" проголосували 380 депутатів Держдуми, і тільки 3 - "проти". На підтримку закону на засіданні 27 січня виступили фракції ЛДПР і "Єдиної Росії", в КПРФ заявили, що не схвалять його.

Також читайте: Держдума дозволила укладати короткострокові контракти з армією для участі в операціях за межами Росії

Тепер домашні побої будуть вважатися адміністративним порушенням, і тільки у разі повторного притягнення до відповідальності буде загрожувати кримінальним покаранням.

Під "побоями" законодавство передбачає дії, які спричинили фізичний біль, але не призвели до короткочасного розладу здоров'я і втрати працездатності. Йдеться про садна і синці, а легка шкода здоров'ю як і раніше буде каратися за кримінальною статтею.

За словами спікера Держдуми РФ В'ячеслава Володіна, у ході розробки та голосування законопроекту депутати керувалися соціологічними опитуваннями, які показують, що майже 60% суспільства підтримують більш м'яке ставлення до незначних конфліктів у сім'ї без наслідків для здоров'я.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики