Цензор.НЕТ

27.01.17 11:42

Ситуація на місці блокади залізничних шляхів у Луганській області спокійна, - "112 Україна"

Учасники мають намір блокувати інші залізничні ділянки, а вже потім і автодороги.

Ніч для учасників блокади залізничних шляхів у Луганській області минула спокійно, передає Цензор.НЕТ. Про це з місця подій повідомляє кореспондент телеканалу "112 Україна".

"Ситуація спокійна, зараз блокувальники також на місці. Хлопці розповідали, що ніч минула спокійно, але було дуже холодно. Зараз гріються біля багаття. Також тут стоїть поїзд, який не зміг проїхати на окуповану територію. Цей поїзд із порожніми вагонами третю добу тут уже стоїть", - розповів він.

Також, як передає кореспондент, учасники кажуть, що найближчим часом, ймовірно, почнуть блокувати інші залізничні ділянки, а вже потім і автодороги в Донецькій і Луганській областях.

Читайте також: Жебрівський про блокаду окупованих територій Донбасу: "Чи готові ми до того, що шахтарі залишаться без роботи? А куди вони підуть?"

Раніше, 26 січня, ветерани АТО в рамках торгової блокади окупованих територій заблокували вузлову станцію "Світланове" в Луганській області.

Сьогодні очікують блокування ще двох залізничних напрямків у Луганській області в рамках торгової блокади окупованих територій.

Нагадаємо, відомості за фактом блокади внесено в ЄРДР із попередньою кваліфікацією за ч. 1 ст. 279 КК (блокування транспортних комунікацій шляхом влаштування перешкод, яке порушило нормальну роботу транспорту). Покарання передбачає штраф від 50 до 150 неоподатковуваних мінімумів або виправні роботи до 2 років, або арешт до 6 місяців, чи обмеження волі до 3 років.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики