Цензор.НЕТ

27.01.17 12:30

"Це говорить про безвідповідальне ставлення вже з боку Адміністрації Президента", - Гопко про непризначення низки послів України

Тривале непризначення низки послів України за кордоном свідчить про безвідповідальне ставлення до цього процесу Адміністрації Президента.

Про це в інтерв'ю Цензор.НЕТ заявила народний депутат (позафракційна), голова Комітету ВР у закордонних справах Ганна Гопко.

" Знаєте, у мене нещодавно було нагадування у Фейсбуці про засідання комітету рік тому. І одним з пунктів там було: заслухати доповідь заступника голови Адміністрації Президента Єлісєєва щодо призначення послів… Це вже після того, як ми зрозуміли, що МЗС ні на що не впливає. Це говорить про певне безвідповідальне ставлення. У даному випадку - вже зі сторони Адміністрації Президента. Але з іншої сторони, коли я чую приклади того, як з МЗС не було відправлено Президенту кандидатури на наших послів у Румунії чи Казахстані, виникає питання: чим зайнятий міністр? Поїздками в Бруней? (З іронією) Це, звичайно, дуже для нас актуально і важливо - розвивати з Брунеєм двосторонні відносини… ", - зазначила Гопко.

Також читайте: Посольство США не допускає відкликання посла в Україні Йованович у зв'язку з обранням Трампа Президентом, - джерело "Українських новин"

З її слів, за ці 2 роки Комітет ВР у закордонних справах у же кілька листів відправив і на МЗС, і особисто Голові Адміністрації, і особисто Президенту, в яких висловлювали стривоженість і такими повільним призначенням керівників закордонних дипломатичних представництв, і незадовільною їх ротацією.

гопко
елисеев
гопкогопко

" Мене дивує, чому Президент не може зібрати Клімкіна, Єлісєєва, запросити той же самий комітет у закордонних справах. І якщо ми говоримо про таку собі "національну збірну" з зовнішньої політики, про яку я постійно говорю - треба просто сісти і сказати: колеги, дивимося глобально, де наші стратегічні інтереси - політичні, економічні; де ми відкриваємо нові ринки, нарощуємо обсяги торгівлі. Не треба радіти тільки, що у нас є Угода про вільну торгівлю з ЄС і дуже поступовий, маленький приріст експорту ", - зазначила Гопко.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Посол України в Італії спростував інформацію про відкриття "представництва" бойовиків "ДНР" у Турині


Нагадаємо, Україна більш ніж рік не призначає низки послів у європейських країнах, а також постійного представника в Організації Північноатлантичного договору (НАТО) і посла в Білорусі.
Повний текст інтерв'ю з Ганною Гопко читайте ТУТ.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики