Цензор.НЕТ

27.01.17 13:13

По заблокованій лінії вугілля в Щастя не йде. Рекомендую чиновникам учити географію, - Семенченко

Нардеп, який перебуває в зоні блокади, прокоментував ситуацію з блокуванням шляхів.

Народний депутат Семен Семенченко прокоментував Цензор.НЕТ ситуацію на заблокованій ділянці залізниці в Луганській області.

- Сьогодні була найхолодніша ніч, хлопці обладнали місцевість на другій точці блокади, на станції Світланове, там інженерні роботи ведуться на випадок атаки ворожих ДРГ. Приїхала велика кількість волонтерів, привезли гарячу їжу. Йде колосальна моральна підтримка від військовослужбовців, - розповів він.

Також Семенченко прокоментував заяву депутата від партії "Самопоміч" Наталії Веселової щодо можливої зупинки роботи ТЕС у Щасті:

Читайте також: Заблоковано ще одну ділянку залізниці біля лінії розмежування на Луганщині, - Семенченко

- Основна проблема нашої країни - це некомпетентність чиновників. На жаль, деякі люди, які перебувають на державній службі, не знають географії Донбасу. Поїзд по цій лінії йде в Червоний Лиман. У Щастя по цій лінії йде вугілля або з Росії, через Старобільськ, або доставляється з окупованої території через Станицю Луганську. Я рекомендую всім, хто висловлюється з приводу блокади, почати зі знайомства з атласом.
Також прокоментував Семенченко і ймовірне безробіття серед шахтарів у зв'язку з блокадою:

- Я рекомендую людям, які це заявляють, звернутися за двома адресами: до Путіна, який залишив без роботи шахтарів на окупованій території. І до батьків наших загиблих воїнів. Нехай вони прийдуть і скажуть цей аргумент. Ну а якщо вже зовсім не під силу, то звільнімо всі ці території. Тільки вже тоді всі ті, які "триндять" про турботу про людей нехай йдуть разом з нами і стають на передку, - сказав Семенченко.

Також читайте: Жебрівський про блокаду окупованих територій Донбасу: "Чи готові ми до того, що шахтарі залишаться без роботи? А куди вони підуть?"

Реакція бойовиків на блокаду також не змусила себе чекати:

- Почастішали обстріли, - повідомляє нардеп, - Протилежна сторона має повну зв'язку з нашими чиновниками і синхронно буде піднято виття в нібито українській пресі про бідних шахтарів і людей, яких обстрілюють. Росія окупувала наші території. Йде війна. Хочете допомогти людям - звільніть ці території або продайте свої "Картьє" та й маєтки та наведіть лад для жителів Донбасу на підконтрольних нам територіям. Наша мета - закінчити війну. Поки йде заробіток на крові, неможливо закінчити війну, тому що занадто багато людей у ній зацікавлено. Друге - необхідно звільнити наших полонених. А їх можна звільнити тільки, якщо наступити на гаманець і з цієї та з тієї сторони.Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики