Цензор.НЕТ

27.01.17 13:48

Розенко: "Історії про "сплячих підприємців" ми маємо забути, як страшний сон. Такого хаосу немає ніде у світі"

Віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко вважає неприпустимою ситуацію, коли 50% громадян, які працюють, не платять податків або сплачують їх у неповному обсязі.

Про це він заявив в інтерв'ю виданню "Економічні вісті", передає Цензор.НЕТ із посиланням на повідомлення прес-служби Кабміну.

"В Україні невеликі податки, але їх повинні сплачувати всі. І історії про "сплячих підприємців" ми маємо забути як жахливий сон. Такого хаосу немає ніде у світі. Жодна країна, де 50% громадян не платить податки, не стала процвітаючою", - сказав він.

За словами Павла Розенка, сьогодні в Україні одне з найменших навантажень, зокрема у Європі, на фонд оплати праці. "Рік тому ми зменшили вдвічі ЄСВ і фонд оплати праці в державі мав би зростати, тому що навантаження зменшилось", - зауважив Віце-прем'єр-міністр.

Читайте також: Держслужба праці розробить порядок перевірок підприємств щодо виконання рішень про підвищення мінімальної зарплати до 3,2 тис. гривень

Розенко наголосив, що саме легалізації економіки і заробітних плат є ключем для вирішення проблем дефіциту бюджету Пенсійного фонду України. "Адже ні підвищення пенсійного віку та страхового стажу, ні маніпуляції з формулами нарахування пенсій чи їх обмеження, не нададуть такий обсяг ресурсу, як реальна легалізація економіки", - підкреслив він.

"Звісно, це непрості процеси, але ми до цього прийдемо. Тому зараз відбуваються болючі реформи, проте ми повинні усвідомити, що в Україні є податкова система - досить ліберальна. Але ще раз наголошую: всі мають платити податки. Інакше ми ніколи не будемо мати процвітаючої країни і великих пенсій", - підсумував Віце-прем'єр-міністр.

Також читайте: "Ніяких підстав піднімати ціни на проїзд сьогодні немає", - РозенкоДивитися коментарі → ← Назад до рубрики