Цензор.НЕТ

27.01.17 14:25

Нам вдалося переконати європейців, що Харків - безпечне місто, - голова Харківської ОДА Світлична

Керівництву Харківщини за два роки вдалося переконати європейських партнерів, що в області безпечно і не відбуваються бойові дії.

Про це в інтерв'ю повідомила голова Харківської ОДА Юлія Світлична.

За її словами, щодо Харківської області й України загалом у Європі існувало було міфів. "Багато хто раніше вважав, що у нас відбуваються військові дії, що Харковом ходять озброєні люди, що вулицями їздять танки. Це сильно впливало на імідж усієї країни. Ми впродовж двох років боролися, щоб змінити цей лячний образ".

За її словами, владі вдалося ефективно зреагувати на безпекові виклики, що відзначають європейські партнери України.

"Сьогодні на заходи безпеки спрямовано колосальні зусилля. Люди мають бути впевнені, що вони захищені, що мирному життю нічого не загрожує. І Харківщину вважають безпечною, тут відбуваються міжнародні спортивні події, до нас їдуть європейські делегації, а за ними - інвестори", - зазначила Юлія Світлична.

Вона наголосила, що в Україні багато хто недооцінює значення спорту для розвитку економіки регіону. "З розвитком спорту розвивається інфраструктура, створюються робочі місця, активізується економіка загалом. Але не потрібно також забувати, що спортивні досягнення - це імідж країни", - зазначила вона.

Водночас голова Харківської ОДА наголосила, що загроза російської агресії була та залишається високою, проте її вдалося відвернути завдяки спільним зусиллям влади та громадян.

"Після окупації частини Донецької та Луганської областей була реальна загроза імпорту "русского мира" в наш регіон. Те, що сьогодні на центральній площі Харкова майорить український прапор, а не триколор, є заслугою харків'ян і Президента особисто", - підсумувала Юлія Світлична.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики