Цензор.НЕТ

27.01.17 15:02

Блокада залізничних шляхів на Донбасі незаконна, - Тука

За фактом блокування залізниці відкрито кримінальне провадження.

Через блокаду залізничних колій на Донбасі Луганська область може залишитися без електрики, передає "Сегодня" з посиланням на 112 Україна. Про це заявив заступник міністра з питань окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука.

На його думку, блокада абсолютно незаконна і недоцільна, і цим повинні зайнятися правоохоронні органи.

"Я вважаю її (блокаду, - ред.) абсолютно незаконною, недоцільною. Та гілка, яка зараз є заблокованою, це єдина гілка, по якій здійснюється постачання вугіллям ТЕС у місті Щастя. Це єдине джерело електроенергії на території всієї Луганської області, альтернативи немає", - заявив Тука.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": По заблокованій лінії вугілля в Щастя не йде. Рекомендую чиновникам учити географію, - Семенченко

Також Тука висловив переконання, що силові структури повинні втрутитися в ситуацію з блокадою.

Водночас глава Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський заявив, що торгівлю з окупованими територіями Донбасу потрібно врегулювати законодавчо. "Чи готові ми сьогодні відмовитися від вугілля, чи готові закуповувати десь і за якою ціною, це раз? Друге питання - чи готові ми до того, що якщо не будемо закуповувати те вугілля, то шахтарі, які сьогодні на шахтах працюють і зареєстровані тут, платять податки тут, вони залишаться без роботи. І у мене питання - а куди вони підуть?" - сказав Жебрівський.

За фактом блокування залізниці відкрито кримінальне провадження.

Читайте також: Блокування залізниці на Луганщині загрожує енергетичній безпеці України, - ГарбузДивитися коментарі → ← Назад до рубрики