Цензор.НЕТ

27.01.17 15:20

ГПУ вручить захисту Януковича уточнену підозру в держзраді

30 січня ми завершуємо спеціальне досудове розслідування і відкриваємо матеріали стороні захисту.

ГПУ вручить захисту Віктора Януковича уточнену підозру в зраді, передає Цензор.НЕТ. Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" заявив прокурор відділу Головної військової прокуратури Руслан Кравченко.

"Сьогодні захисникам Януковича буде вручено нову підозру, а також буде відправлено на всі відомі адреси проживання та перебування підозру на Януковича. Зміна підозри в тому, що ми додали новий епізод за зверненням. Є підозра на Януковича про введення російських військ на територію України за зверненням до Ради Федерації. Під час досудового розслідування нами було встановлено, що Янукович звернувся з листом про введення російських військ на територію України до президента РФ, а також до Ради Федерації РФ. Був документ, адресований президентові РФ, а також був інший документ - до Ради Федерації РФ. Йдеться про уточнену підозру", - повідомив Кравченко.

Також дивіться: "З березня на екранах усієї країни": Луценко анонсував початок суду над Януковичем. ВIДЕО

Він наголосив, що 30 січня ГПУ завершує спеціальне досудове розслідування і відкриває матеріали стороні захисту. Кравченко зазначив, що під час слідства було отримано багато цінних свідчень, зокрема, вд двох депутатів Держдуми РФ.

"Зараз, я вважаю, що допитано всіх можливих свідків. Вони надали важливі свідчення у цьому провадженні для органів досудового розслідування", - зазначив він.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики