Цензор.НЕТ

27.01.17 15:35

Супрун повідомила про візит оперуповноваженого департаменту захисту економіки Нацполіції в МОЗ: Тиск триває. Боротьба з нашою командою набирає обертів

У Мінздоров'я приходив старший оперуповноважений департаменту захисту економіки Національної поліції України з простроченою постановою про доступ і рішення вилучити документи щодо держзакупівель ліків через міжнародні агенції.

Про це на своїй сторінці в Фейсбуці написала в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун, передає Цензор.НЕТ.

"Тиск на Міністерство охорони здоров'я через передачу всіх закупівель ліків міжнародним організаціям - триває.
24.01.2017 до нас у Міністерство приходив старший оперуповноважений департаменту захисту економіки Національної поліції України з метою доступу до документів. Ухвала (Про тимчасовий доступ до речей і документів, які зберігаються в Міністерстві охорони здоров'я України, з можливістю вилучення їх оригіналів, - ред.), з якою по документи МОЗ прийшли слідчі - прострочена, її термін дії добіг кінця 19.01.2017. Національна поліція розслідує як Програма розвитку ООН закуповувала для МОЗ ліки за 7 державними програмами. На думку тих, хто ініціював слідство - за завищеними цінами. Дивним чином подібні припущення розходяться з підрахунками громадських організацій та Міністерства, з якими раджу ознайомитися усім охочим і представникам правоохоронних органів", - заявила Супрун.

Читайте також: Мінздоров'я вперше оголосило конкурс на посаду головлікаря "Охматдиту"

"Упевнена, що це - лише перший візит, які зовсім скоро можуть стати регулярними. Адже Міністерство та Уряд і надалі підтримують закупівлі ліків через міжнародні організації, які дозволили зекономити гроші, закупити більше ліків та посунути монопольні позиції деяких виробників й дистриб'юторів на ринку, мінімізувавши корупційні ризики. Для нас це означає, що боротьба з нашою командою і рішеннями тільки набирає обертів, і в будь-який момент робота міжнародних організацій та увесь закупівельний цикл можуть бути паралізовані", - наголосила Супрун.

"Принагідно хотіли б нагадати, що у справах по очільниці МОЗу часів Януковича - Раїсі Богатирьовій та її команді, схеми та переплати на яких і змусили Україну вдатися до закупівлі ліків через міжнародні організації, останні ухвали слідчі брали 2 роки тому", - зазначила в.о. міністра.

Також читайте: "Ми відчуваємо саботаж усередині міністерства", - Уляна Супрун
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики