Цензор.НЕТ

27.01.17 15:45

Тереза Мей пообіцяла підтримку України з боку британського уряду

Заліщук попросила прем'єра стати адвокатом європейської безпеки і миру в Україні перед США.

Прем'єр-міністр Великої Британії Тереза ​​Мей на зустрічі з народним депутатом України від фракції "Блок Петра Порошенка", співголовою групи з міжпарламентських зв'язків із Великою Британією Світланою Заліщук, пообіцяла підтримку України з боку британського уряду. Про це повідомляє прес-служба ВРУ.

"Під час зустрічі прем'єр-міністр Великої Британії пообіцяла підтримувати Україну і надалі, - йдеться в повідомленні. - Світлана Заліщук також звернула увагу пані прем'єр-міністра на важливість якнайшвидшого двостороннього контакту країн на найвищому рівні. З моменту зміни керівництва Великої Британії в липні 2016 після референдуму по виходу з ЄС голова британського уряду Тереза ​​Мей ще не мала офіційних зустрічей із представниками української влади. Ця зустріч відбулася за участі та сприяння голови групи дружби з Україною в парламенті Великої Британії сера Джеральда Говарда, а також Вестмінстерської фундації за демократію".

Читайте також: Бажання адміністрації Трампа досягти проривів у відносинах із Кремлем напевно зіткнеться з об'єктивною реальністю поведінки РФ, - Климпуш-Цинцадзе
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики