Цензор.НЕТ

27.01.17 16:29

Горбачов закликав Путіна і Трампа ініціювати заборону ядерної війни

Екс-президент СРСР Михайло Горбачов закликав лідерів Росії і США - Володимира Путіна і Дональда Трампа - ініціювати в Раді Безпеки ООН ухвалення резолюції про недопущення ядерної війни.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на 112 Україна, про це він написав у статті, опублікованій у виданні Time.

"Зокрема, я пропоную Раді Безпеки ООН провести засідання на рівні глав держав і ухвалити резолюцію, в якій би йшлося про те, що ядерна війна неприпустима і ніколи не повинна вестися. Я думаю, що ініціатива про ухвалення такої резолюції повинна виходити від Дональда Трампа і Володимира Путіна - президентів двох націй, що володіють більш як 90% світових ядерних арсеналів, і які, отже, несуть особливу відповідальність", - пише Горбачов.

Також читайте: Американська адміністрація кидає виклики щодо вирішення конфліктів у світі, - Олланд

"Я закликаю членів Ради Безпеки ООН - органу, який несе основну відповідальність за підтримання миру і безпеки на планеті - зробити перший крок. Зокрема, я пропоную провести нараду Ради безпеки на рівні глав держав з метою ухвалення резолюції, в якій говорилося б, що ядерна війна є неприйнятною, і що її не можна починати ні за яких умов", - йдеться в статті.

"Сьогодні ядерна загроза знову здається реальною. Відносини між великими державами з поганих стали гіршими за кілька років ... Ми повинні змінити цю ситуацію. Потрібно відновити політичний діалог, спрямований на спільні рішення і спільні дії", - зазначає колишній радянський лідер.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики