Цензор.НЕТ

27.01.17 17:46

Викрито керівників київської компанії, які не заплатили понад 21,1 млн грн податків

У Києві співробітники податкової міліції спільно з прокуратурою викрили керівників підприємства-експортера, які ухилились від сплати понад 21,1 мільйона гривень.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Державної фіскальної служби.

Встановлено, що компанія експортувала на адресу турецьких підприємств товари, не характерні для її основного виду діяльності, зокрема горох, сою і соняшникову олію, на загальну суму 136,7 мільйона гривень.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Податківці викрили керівників запорізької компанії, які привласнили понад 12 млн грн бюджетних грошей

Як показала подальша перевірка, експортована продукція має сумнівне походження і була придбана в ризикових підприємств. в яких за ланцюгом поставок спостерігається зміна номенклатури товару. Згідно з реєстраційними та звітними даними, у зазначених компаній немає практичної можливості здійснювати господарську діяльність, на них відсутні працевлаштовані особи, виробничі потужності, транспортні засоби, складські та виробничі приміщення.

Дана інформація свідчить про маніпулювання звітними даними і даними податкових накладних, що призвело до ухилення від сплати податку на додану вартість на суму понад 21,1 мільйона гривень.

Також читайте: Податківці в Запоріжжі вилучили незаконно ввезеної в країну техніки Apple на 1,2 млн грн. ФОТОрепортаж

На даний момент відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 212 (ухилення від сплати податків, зборів (обов'язкових платежів) КК.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики