Цензор.НЕТ

27.01.17 17:40

Якісні полігони і сміттєпереробні комплекси мають бути побудовані в кожному регіоні, - Гройсман

Уряд працює над розробкою стратегії поводження з твердими побутовими відходами та звалищами, щоб знищити загрозу для всіх територій.

Про це прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив під час спілкування з журналістами у Львівській обласній державній адміністрації, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Кабміну.

"Міністерство екології та природних ресурсів України спільно з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України працює над стратегією, яку ми повинні затвердити щодо завдань, які стоять перед кожним регіоном, кожним муніципалітетом щодо вирішення проблем поводження з твердими побутовими відходами", - заявив Гройсман.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Львову виділять ділянку для нового сміттєпереробного комплексу. Міська влада зобов'язана створити полігон за 6 місяців, - Гройсман. ФОТОрепортаж

Прем'єр-міністр зазначив, що проблему сміття потрібно вирішувати для того, щоб вона не становила серйозної загрози життю і здоров'ю людей.

"Якісні полігони і сміттєпереробні комплекси мають бути побудовані в кожному регіоні", - підкреслив він.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики