Цензор.НЕТ

27.01.17 20:17

Сьогодні в Україні день пам'яті жертв Голокосту

Сьогодні, 27 січня, в малому залі Національного палацу "Україна", за підтримки державних органів влади та посольства Держави Ізраїль, відбулася меморіальна церемонія "Шість мільйонів сердець", присвячена Міжнародному дню пам'яті жертв Голокосту.

Про це Цензор.НЕТ повідомили у прес-службі Кабміну.

У повідомленні зазначається: "Шість свічок в пам'ять про шість мільйонів жертв Голокосту були запалені учасниками пам'ятного заходу - державними та політичними діячами України, главами дипломатичних місій Ізраїлю, Німеччини, Швейцарії, США та інших, колишніми в'язнями гетто та концтаборів, а також Праведниками народів світу".

Читайте також на "Цензор.НЕТ": "Урок трагедії Бабиного Яру - потурання агресору лише розпалює його апетит", - Порошенко

"Я низько вклоняюся тим, кому вдалося пережити цю страшну трагедію, а надто - донести її масштабність та жорстокість. Дуже важливо, що дехто з цих людей зараз присутні тут і передають свої спогади прийдешньому поколінню, щоб подібні трагедії ніколи не повторювалися, а ми могли б вшановувати цю пам'ять", - сказав Євген Нищук.

Меморіальна церемонія завершилася театральною виставою "Паралельний світ" у виконанні Ізраїльського театру "Секрет звуку".

Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту запроваджений рішенням Генеральної Асамблеї ООН у 2005 році. Відзначається щорічно - 27 січня, саме цього дня 1945 року були визволені в'язні найбільшого нацистського табору смерті Аушвіц-Біркенау в Освенцімі.

На державному рівні Україна вперше відзначила Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту у 2012 році. У цей день у містах і селах України відбудуться мітинги пам'яті, відкриються виставки в музеях і бібліотеках, відбудуться круглі столи та вечори пам'яті в школах.

Також читайте: Чесний погляд на історію взаємин єврейського та українського народів допомагає розвитку прекрасних відносин сьогодні, - спікер Кнесету Едельштейн

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики