Цензор.НЕТ

27.01.17 21:45

Росія в 2014 році підготувала 80-тисячну армію для вторгнення на материкову Україну, - Турчинов

Росія в 2014 році після втечі екс-президента Віктора Януковича підготувала 80-тисячну армію для вторгнення на материкову Україну.

Про це заявив під час презентації книги про формування добровольчого руху в системі МВС секретар РНБО Олександр Турчинов, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "112 Україна".

"Росія почала агресію проти України 20 лютого (2014 року, - ред.), коли на Майдані вбивали героїв Небесної сотні. Вони дуже чітко все розрахували. Режим Януковича приречений, вони вже нічого не контролюють, а нової влади в Україні ще немає, і незрозуміло, чи буде взагалі. Саме в цей час вони починають агресію, добре знаючи стан ЗСУ, всіх офіційних військових формувань, знаючи, що протягом десятків років їх агентура, особливо в часи Януковича, при ньому і його прибічниках системно знищувався оборонний потенціал України. Так, щоб не піднялися, щоб ніякого опору. В цей час, наприкінці лютого, вони починають перекидати штурмові підрозділи в Криму, захоплюючи адміністративні приміщення, стратегічну інфраструктуру, а на кордоні з Україною збирається численна армія, кадрові військові, танки, артилерія, системи залпового вогню", - розповів секретар РНБО.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Війська РФ на кордоні з Україною - демонстрація готовності до більш масштабного вторгнення у будь-який момент, - Клімкін

"Близько 80 тисяч, саме таку армію підготувала Росія для вторгнення на материкову Україну", - додав він.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики