Цензор.НЕТ

27.01.17 23:51

Фінансова поліція повинна стати єдиним органом, який займається економічними злочинами проти держави, - Данилюк

Нова фінансова поліція повинна забрати в силових структур України всі функції щодо економічних злочинів проти держави.

Про це в ефірі Громадського розповів міністр фінансів України Олександр Данилюк, передає Цензор.НЕТ.

"Усі функції щодо економічних злочинів проти держави мають бути об'єднані в цьому органі", - сказав він.

При цьому Данилюк зазначив, що нова фінансова поліція має бути в підпорядкуванні виключно міністерства фінансів. "Тому що це фінансовий блок, фінансова сфера. І, в принципі, так будується держава", - додав чиновник.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Кабмін має намір створити Службу фінансових розслідувань замість податкової міліції вже цього року, - Гройсман

Головною функцією нового органу, який повинен з'явитися замість податкової міліції, буде аналітика, а силовий блок цієї структури складатиметься з невеликої кількості працівників.

"Там буде силовий блок, обов'язково. Але це не буде 100% відсотків складу, він буде маленькою частиною. Тому що головний акцент - це аналітика, щоб ці схеми розкривати", - сказав міністр.

Також читайте: Потрібно робити сучасну Службу фінрозслідувань, а не ремейк пострадянського ВБРСВ, - Аваков про фінансову поліцію

Як приклад, Данилюк навів структуру Національного антикорупційного бюро України. "У НАБУ також силова складова, але вона невелика. Така логіка. А в нас усі звикли, що якщо це структура, то там усі мають бути в погонах", - сказав він.

Нагадаємо, раніше міністр фінансів Данилюк заявляв, що в найкоротші терміни буде внесено на розгляд уряду законопроект про створення Фінансової поліції, що, зокрема, передбачено в меморандумі з МВФ.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики