Цензор.НЕТ

28.01.17 08:45

"Уже століття майже безперервно триває війна зі споконвічним ворогом України – Росією, - звернення Парубія у День пам'яті героїв Крут

Спікер Верховної ради України Андрій Парубій звернувся до народу з приводу Дня пам'яті героїв Крут.

парубий

Як передає Цензор.НЕТ, звернення Парубія опубліковане сайті Верховної ради.

"Уже століття майже безперервно триває війна зі споконвічним ворогом України - Росією. Після проголошення незалежності України 22 січня 1918 року більшовики почали агресію проти молодої української держави. Але ворог як століття тому, так і сьогодні не врахував головного - духу наших воїнів. Крути та Бахмач - дві маленькі залізничні станції - стали вічними символами незламності всіх захисників України".

Читайте також: "Кіборги", які обороняли Донецький аеропорт, зустрілися з військовослужбовцями Львівського гарнізону, - Міноборони. ФОТОрепортаж

На думку Парубія, державність тоді, у 1918-му, як і у 2014-му, рятували добровольці.

"Так у Києві кілька сотень українських хлопців-студентів, не вагаючись, зголосились стати до лав української армії на захист країни. Вони ще не мали військового досвіду, проте, сповнені віри, пішли у бій із шеститисячною вишколеною армією загарбників.

З дитинства я захоплююся силою духу цих юнаків. Вони не боялись смерті. Перед очима ворога в останні хвилини свого життя заспівали український гімн - " Ще не вмерла Україна " - як символ незламності нашої нації".

Спікер зазначив, що своєю мужністю герої Армії УНР підняли на боротьбу наступні покоління, зокрема і сучасних українських воїнів, які в зоні АТО стоять сьогодні на смерть за українську державність, по всьому фронту зупиняючи російського окупанта.

Читайте також: Під Гомелем вшанували пам'ять Михайла Жизневського: "Він загинув за свободу не лише України, а й Білорусі". ФОТО

Пам'ятаймо і згадуймо цього дня не тільки героїв Крут та Бахмача, а й усіх воїнів, що віддали своє життя за Україну! Нехай їхній приклад надихає нас на невтомну спільну боротьбу проти ворога за вільне та гідне життя нашого народу у своїй незалежній державі!" - закликав спікер Верховної ради.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики