Цензор.НЕТ

28.01.17 09:52

Еміль Курбедінов перебуває в камері один, скарг поки немає, з боку адміністрації ІТТ проблем немає ніяких, - адвокат

Адвокат Курбедінова Едем Семедляєв розповів про умови утримання Курбедінова під арештом.


Курбедінов, якого заарештували 26 січня, утримується в ІТТ (ізолятор тимчасового триманні - ред.) Сімферополя. Він перебуває в камері один і не скаржиться на умови. Про це передає Цензор.НЕТ. Про це Крим.Реалії розповів його адвокат Едем Семедляєв, який відвідав колегу 27 січня.

"Настрій у Еміля бойовий, почуває себе бадьоро. Перебуває в камері один, скарг поки немає, з боку адміністрації ІТТ проблем немає ніяких. Мене без проблем допустили. Освоюється, сподіваюся, що освоюватися буде недовго до нового місця і в новому статусі", - повідомив Семедляєв.

За його словами, Курбедінов просив передати подяку всім, хто прийшов підтримати його на місце обшуків і на судове засідання. Як повідомив Семедляєв, серед групи підтримки було багато колишніх і нинішніх клієнтів Курбедінова, в тому числі тим, кому присудили умовні терміни, для яких відвідування подібних заходів є небезпечним.

Адвокат Еміль Курбедінов був затриманий в Бахчисараї 26 січня, коли їхав на обшук до активіста Сейрана Салієва для надання юридичної допомоги. Цього ж дня залізничний районний суд Сімферополя, підконтрольний Росії, визнав його винним у порушенні статті 20.3 КоАП Росії (пропаганда та публічне демонстрування нацистської атрибутики або символіки) і заарештував на 10 діб. Приводом для цього стало те, що в 2013 році Курбедінов розмістив "ВКонтакте" перепост про мітинг "Хізб ут-Тахрір" у Сімферополі.

Курбедінов є одним з провідних кримських адвокатів, який спеціалізуються на політичних справах. Він сам і його колеги розцінюють арешт як грубе перешкоджання його адвокатської діяльності.Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики