Цензор.НЕТ

28.01.17 16:35

"Батьківщина" більше не буде ні з ким об'єднуватися, - Тимошенко

Партія "Батьківщина" більше не об'єднуватиметься з жодною політичною силою, щоб не нести відповідальності за дії інших політиків.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це заявила глава політсили, народний депутат Юлія Тимошенко в ефірі NewsOne.

"Не можна брати відповідальність за інших політиків, адже потім вони впадають у корупцію, зберігають стару систему, а відповідальність за це доводиться нести мені", - сказала вона.

Тимошенко висловила жаль із приводу того, що свого часу підтримала на президентських виборах Віктора Ющенка, а також дала згоду на об'єднання з Арсенієм Яценюком, який "на потужності "Батьківщини" пройшов до парламенту, провів своїх корупціонерів і став прем'єр-міністром".

Читайте також: "Сьогодні в коаліції значно менше, ніж 226 осіб", - Тимошенко

"Жодного об'єднання і жодного взяття на себе відповідальності за інших людей, в яких я зараз навіть впевнена! Не можна ні за кого давати гарантій", - підкреслила парламентарій.

Водночас, за її словами, партія співпрацюватиме з демократичними силами і політиками. "У "Батьківщини" є партнери: ми абсолютно чітко співпрацюємо, наприклад, із Валентином Наливайченком і будемо йти разом. Ми співпрацюємо з Сергієм Тарутою: у нас спільні погляди. Ми будемо знаходити таких людей, але я особисто ні за кого більше брати відповідальність не буду. Тільки за себе! Я впевнена у своїх силах, у своїй команді, яка не зрадила мене у важкі часи", - підсумувала Тимошенко.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики