Цензор.НЕТ

28.01.17 17:47

Мабуть, "Батьківщина" і надалі має намір працювати в жорсткій спайці з "Опозиційним блоком", - НФ про заяву Тимошенко

Заява лідера партії "Батьківщина" Юлії Тимошенко про те, що ця політсила більше не буде ні з ким об'єднуватися, свідчить про те, що вона і надалі співпрацюватиме з "Опозиційним блоком".

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це йдеться в заяві партії "Народний фронт".

"Народний фронт" розцінює заяву Юлії Тимошенко про те, що "Батьківщина" не об'єднуватиметься з жодною політичною силою, як констатацію очевидного факту, що сьогоднішній союз Тимошенко з "Опозиційним блоком" і надалі працюватиме у жорсткій спайці і не розширюватиме свого складу", - переконані партійці.

"Спільні голосування фракцій "Батьківщини" та "Опоблоку" у парламенті, зафіксовані незалежними моніторинговими службами, доводять, що Тимошенко, нарешті, здійснила свою давню мрію про "ширку" з Партією регіонів, причому в ідеальних умовах відсутності у "регіоналів" Януковича, який не міг терпіти конкуренції у змаганнях за звання кращого "друга Путіна" в Україні. А про прямі відносини та плідну співпрацю Юлії Володимирівни з Віктором Медведчуком, кумом російського фюрера, ходять справжні легенди", - сказано в заяві.

"Те, що "Батьківщина", нарешті, знайшла собі справжніх союзників, можливо, і є особистим успіхом Тимошенко, але, водночас, на наше переконання, це серйозний виклик для України, яка за свою історію неодноразово втрачала свободу як держава саме через внутрішню боротьбу за владу, спираючись на російські гроші та підтримку", - підкреслили в "Народному фронті".

Читайте також: "Сьогодні в коаліції значно менше, ніж 226 осіб", - Тимошенко

"Що стосується того, що Арсеній Яценюк очолив об'єднану опозицію після перемоги на виборах Януковича, що Яценюк разом з усією командою зберіг партію "Батьківщина", запобігши монополізації влади тодішнім режимом, це правда. Як і те, що одним із перших рішень, ухвалених після перемоги Революції гідності з ініціативи лідерів нинішньої команди "Народного фронту", стало звільнення з харківської в'язниці Юлії Тимошенко. Однак після призначення Арсенія Яценюка прем'єр-міністром характерна риса Юлії Володимирівни - жадібне і неконтрольоване прагнення влади - привело її у табір тих сил, які не є українськими, і Тимошенко зайнялася системною руйнівною роботою проти країни", - відзначили партійці.

"Народний фронт" заявляє, що і надалі боротиметься проти "п'ятої колони" російського агресора в українській політиці і викриватиме її примітивні маніпуляції і брехню", - йдеться в заяві.

Нагадаємо, раніше Юлія Тимошенко заявила, що партія "Батьківщина" більше не об'єднуватиметься з жодною політичною силою, щоб не нести відповідальності за дії інших політиків.Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики