Цензор.НЕТ

28.01.17 21:24

Місцеперебування Клиха невідоме вже 3 тижні, - адвокат Новіков

Адвокати і сім'я 3 тижні не мають інформації про умови і місце перебування незаконно засудженого в Росії українця Станіслава Клиха.

Про це в ефірі Громадського повідомив адвокат Ілля Новіков, передає Цензор.НЕТ.

"Його хворого повезли з Грозного до Челябінська. У нас немає інформації, де він перебуває. Стан Стаса Клиха нас зараз дуже турбує, бо у людини і раніше були проблеми зі здоров'ям і фізичним, і психічним", - повідомив адвокат.

Читайте також: Українського політв'язня Клиха 7 січня етапували з Грозного в Челябінськ, - адвокат. ДОКУМЕНТ

Він також зазначив, що наразі нічого не можна зробити для того, щоб дізнатися хоч якусь інформацію про Клиха через особливості умов етапування в Росії.

"У Росії діє така умова етапування, що ніхто не зобов'язаний повідомляти ні сім'ї, ні адвокату, де перебуває людина. Вже коли він прибуде, то постфактум ми дізнаємося", - сказав Новіков.

Читайте також: Український політв'язень Карпюк перебуває у Володимирському централі, - адвокат Новіков

Нагадаємо, 19 травня суд присяжних у Грозному (Російська Федерація) визнав винними громадян України М.Карпюка і С.Клиха. Верховний суд Чечні 26 травня засудив М.Карпюка і С.Клиха до 22,5 і 20 років ув'язнення відповідно. Згідно з вироком, перші 10 років М.Карпюк проведе у в'язниці, а С.Клих - перші 9 років, потім обидва - в колонії суворого режиму.

17 лютого 2016 року, правозахисний центр "Меморіал" повідомив, що визнав політичними в'язнями громадян України Миколу Карпюка та Станіслава Клиха, яких там утримують за ґратами. На думку правозахисників, обвинувальний висновок у цій справі складений з порушеннями і містить опис злочинів, які не існують. Вони підкреслили, що Карпюк та Клих не винні, а слідство не має жодних доказів того, що вони коли-небудь були в Чечні.Джерело:http://ua.censor.net.ua/p418091

Читайте також: На продовження арешту Сущенка подано апеляційну скаргу, - адвокат Фейгін


У червні 2016 року в Грозному проти Станіслава Клиха почалося слідство у справі про неповагу до суду. Згодом Верховний суд Чечні додав Клиху місяць до 20 років колонії.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики