Цензор.НЕТ

28.01.17 21:54

Тисячі вчених закликають Трампа скасувати скандальний антиіммігрантський указ

Понад дві тисячі наукових діячів рішуче виступили проти указу президента США Дональда Трампа, яким обмежується імміграція з низки мусульманських країн.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на ЛIГАБiзнесIнформ, вчені підписали відповідну петицію.

"Ми, що нижче підписалися, вчені і дослідники з різних областей науки, висловлюємо нашу стурбованість і рішуче виступаємо проти цього заходу з трьох причин", - сказано в тексті петиції.

На думку вчених, указ, по-перше, носить дискримінаційний характер (документ спрямований проти людей, об'єднаних в одну групу на основі країни їхнього походження); по-друге, указ шкодить національним інтересам США, бо обмежує приплив у країну талановитих вчених; по-третє, указ призведе до надмірного навантаження на членів громад, статус яких у США буде переглянутий.

"Неетичне і дискримінаційне поводження із законослухняними, працелюбними та добре інтегрованими іммігрантами докорінно суперечить основоположним принципам Сполучених Штатів", - йдеться в петиції.

Читайте також: Франція та Німеччина стурбовані скандальним антиіммігрантським указом Трампа

Ті, що підписалися, закликали Трампа переглянути його рішення.

У п'ятницю Трамп підписав указ, яким обмежив імміграцію з мусульманських країн. Обурення цим указом вже висловив засновник Facebook Марк Цукерберг. Інтернет-компанія Google закликала своїх співробітників, які перебувають за межами США, повернутися в країну якомога швидше через цей указ. Франція і Німеччина вже офіційно висловили занепокоєння у зв'язку з цим рішенням Трампа.

Читайте також: Трамп: "Я точно створю зони безпеки для сирійського народу"
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики