Цензор.НЕТ

28.01.17 23:35

Новий глава Одеської ОДА Степанов збільшує штат адміністрації на 89 осіб

Голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов розпорядився реорганізувати структуру департаментів та управлінь ОДА, збільшивши кількість державних службовців.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

Штат ОДА, згідно з розпорядженням Степанова, збільшений до 528 фахівців, що на 89 осіб більше, ніж було в ОДА при Саакашвілі.

Зокрема, відновлено Управління аграрної політики, Управління комунікацій та інформаційної політики та Департамент соціальної та сімейної політики (раніше був Департамент охорони здоров'я та соціальної політики). Два структурні підрозділи - Департамент "Агентство з питань інвестицій та розвитку" та Департамент розвитку інфраструктури та ЖКГ - перейменовані відповідно в Управління інвестицій, міжнародного та міжрегіонального співробітництва та Департамент ЖКГ та енергоефективності.

Читайте також: Новий голова Одеської ОДА Степанов має намір будувати дороги і реформувати структуру адміністрації

У новому штатному розкладі з'явилося Управління туризму, рекреації і курортів, також функціонуватимуть Департамент економічної політики та стратегічного планування, Департамент охорони здоров'я, Управління містобудування та архітектури, Відділ охорони культурної спадщини та Відділ координації адмінпослуг та інформатизації, Сектор попередження і виявлення корупції.

Степанов, по суті, зробив крок до поступового відновлення структури підрозділів Одеської обласної державної адміністрації, яка існувала до приходу в ОДА його попередника.

Читайте також: "Тільки розмовами займалися", - Порошенко розкритикував діяльність Саакашвілі на посаді голови Одеської ОДА
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики