Цензор.НЕТ

29.01.17 16:41

Завтра захист Януковича повідомлять про закінчення розслідування у справі про держзраду, - прокурор Кравченко

30 січня Головна військова прокуратура повідомить адвокатів екс-президента Віктора Януковича про завершення розслідування у справі про державну зраду.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це в ефірі "112 Україна" заявив прокурор відділу Головної військової прокуратури Руслан Кравченко.

"Завтра о 15 годині ми повідомляємо стороні захисту підозрюваного Януковича, що ми закінчуємо спеціальне досудове розслідування у справі і ми відкриваємо всі матеріали, всі докази, які були зібрані під час спеціального попереднього розслідування", - розповів він.

"Ми плануємо, що захист не буде затягувати час, процес ознайомлення. Вважаємо, що за тиждень вони мають право ознайомитися. Якщо їм потрібно буде більше часу, то вони будуть ознайомлюватися стільки, скільки їм потрібно, в розумних термінах. Я вважаю, що один том - це один день ознайомлення. Загалом у справі до 15 томів", - сказав Кравченко.

Читайте також: У Санкт-Петербурзі скасували найближчий виступ Максакової, дружини Вороненкова, який свідчить проти Януковича

"Після надання нам дозволу на здійснення спеціального попереднього розслідування ми маємо право здійснювати і закінчувати досудове розслідування без участі підозрюваного і направляти обвинувальний акт до суду", - заявив він.

За його словами, якщо Янукович завтра прийде в суд, він буде затриманий відповідно до постанови слідчого судді Печерського районного суду і доставлений до суду.

Нагадаємо, раніше Генеральний прокурор Юрій Луценко заявив, що початок судового розгляду у справі про держзраду Януковича прогнозують на березень цього року.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики