Цензор.НЕТ

29.01.17 19:42

Російський бойовик Жучковський: "Пора білоруським сепаратистам віддати окуповані у росіян території, щоб білоруських братушок не довелося в котли заганяти"

Російський бойовик, пропагандист Олександр Жучковський закликав "білоруських сепаратистів" "покаятися і віддати росіянам окуповані з 91 року території".

Як передає Цензор.НЕТ, про це пише на своїй сторінці в одній із соцмереж російський бойовик Олександр Жучковський.

"Братська Україна у нього, розумієш, за незалежність воює (ось просто зараз незалежно з житловими кварталами в ДНР воює, артилерія цілий день гуркоче). Лукашенко, звичайно, знахабнів вкрай, пора вже дідусеві на спокій в Ростов, до свого друга Януковича горілку пити. Була б Росія нормальною такою державою на зразок США - давно б уже замутили там російський майдан і поставила нашого хлопця в Мінську (який через пару рочків попросився б до складу великої Росії). Все ж краще, ніж потім у котли заганяти білоруських братушок. З українськими сепаратистами домовитися вже навряд чи вийде, за південь Росії ще повоювати доведеться, а у білоруських сепаратистів ще є час покаятися і віддати росіянам окуповані з 91 року території", - написав він.

жучковский

Дивіться також: Терорист Ходаковський підтвердив ліквідацію співзасновника угруповання "Схід" в авдіївській промзоні. СКРИНШОТ (оновлено)
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики