Цензор.НЕТ

29.01.17 20:34

Генерал Думанський, який розсилав "звернення до Януковича" з вимогою зупинити Майдан, зараз майже національний герой. Дивно це, - Тимчук. ДОКУМЕНТ

Генерал Юрій Думанський, який розсилав за своїм підписом телеграму з вимогою "зупинити екстремізм, протиправні дії" на Майдані, зараз став майже національним героєм.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це на сторінці у Facebook написав нардеп від "Народного фронту", координатор групи "Інформаційний опір" Дмитро Тимчук. Наводимо його текст повністю.

"Уважно прочитав сьогоднішнє інтерв'ю в ЗМІ з екс-замначальника Генштабу ЗСУ генералом Ю. Думанським. Дуже правдоподібно генерал розповідає, як в лютому 2014-го написав рапорт про звільнення, "де пояснив, що не згоден з політикою втягування ЗСУ у внутрішній конфлікт" (маються на увазі події навколо Майдану). За його словами, "ми розуміли, що військові повинні бути поза політикою і мати свою позицію".

Ну, а потім дуже чесний і благородний генерал Думанський докладно пояснює, хто винен, що здали Крим, чому неправильно велася АТО і т.д.

У мене запитання до Думанського. А хто якраз три роки тому, наприкінці січня 2014-го, змушував армію підписувати "звернення до Януковича", в якому військові вимагають від президента "невідкладних заходів щодо стабілізації в країні", "зупинити екстремізм, протиправні дії" (це про Майдан)? Чи це була не "психологічна підготовка" армії до застосування проти Майдану?

Читайте також: У прифронтовій зоні на території "ДНР" працюють 2 комплекси радіоелектронної розвідки під керуванням кадрових військових РФ, - ІС

(Я тоді писав в коментарі: "Фраза в телеграмі про "недопущення перекручування результатів обговорення" нехай не бентежить. Це спроба прикрити генеральську дупу. Всі знають, як в армії такі заходи зазвичай проводяться". Однак знайшлося кілька військових колективів, які відмовилися брати це звернення, незважаючи на команду Генштабу!)

Коли в січні 2014-го я опублікував, крім іншого, і цю телеграму Думанського, розіслану у військові частини, співробітники однієї з наших спецслужб посилено обробляли моїх рідних, аби з'ясувати моє місцеперебування. А зараз генерал, який цю телеграму розсилав за своїм підписом, у нас майже національний герой.

Дивно це.

P.S. До слова, ось вам і відповідь на те, чому в лютому-березні 2014-го армія була паралізована. Адже лише за місяць до перемоги Майдану військове керівництво розповідало солдатам та офіцерам, що Майдан - це екстремісти. І ось ці "екстремісти" прийшли до влади. Багато військовослужбовців готові були беззаперечно виконувати їхні накази? Це зараз у нас табуни всезнайків заднім числом. Шкода, мало хто пам'ятає реальну ситуацію на той момент, хоча пройшло лише три роки...

Читайте також: Сурков пообіцяв "ДНР" та "ЛНР" включення до складу РФ через рік-півтора, - Тимчук

документ тымчук

документ тымчук

Читайте також: ЗСУ на Донбасі перебувають у стані підвищеної боєготовності, - Мотузяник
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики