Цензор.НЕТ

29.01.17 22:48

Нагородна зброя не власність нагородженого, а після його смерті повертається державі, - Аваков

Нагородна зброя не є власністю громадянина, який її отримав, і після смерті нагородженого повертається державі.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це на своїй сторінці у Facebook написав глава МВС Арсен Аваков.

Повідомивши, що за 2014-2016 роки ним було вручено 1 322 одиниці нагородної зброї, Аваков також зазначив, що було прийнято рішення не оприлюднювати повні списки нагороджених, бо значною мірою це стосується бійців, офіцерів і співробітників, що беруть участь у спеціальних військових і поліцейських операціях, і оприлюднення даних може зашкодити або їхній професійній діяльності, або їхній особистій безпеці.

"У деяких випадках, за згодою нагороджених, ми робимо це публічно, у деяких закриваємо інформацію. У всіх випадках, крім випадків нагородження офіцерів розвідки і тих, які діють під прикриттям, ми надаємо нагородженим можливість самостійно вирішити, чи буде інформація про нагородження публічною", - підкреслив міністр.

Дивіться також: Полторак нагородив 14 поранених військовослужбовців під час відвідин харківського військового госпіталю. ФОТОрепортаж

Він повідомив, що нагородний фонд зброї формується за рахунок залишків на складах МВС, планових закупкок на казенному підприємстві МВС "Форт" (незначною мірою) і надходжень згідно із законом "Про благодійництво", коли декілька постачальників передають для нагородного фонду зброю різних марок.

Аваков також зазначив, що, крім міністра МВС, нагородну зброю мають право вручати Президент України, міністр оборони і глава СБУ.

"Ще важливий момент. Нагородна зброя не є власністю громадянина, який її отримав, не продається і не передається третій особі, не передається у спадок. Після смерті нагородженого зброя повертається державі", - підкреслив глава МВС.

Дивіться також: Полторак нагородив 16 поранених бійців АТО, які лікуються на Львівщині. ФОТОрепортаж
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики