Цензор.НЕТ

30.01.17 08:24

Винищувачі НАТО відпрацьовуватимуть польоти на низьких висотах над Естонією

Літаки НАТО, які базуються в Естонії на авіабазі Емарі (Amari), відпрацьовуватимуть наступного тижня польоти на низьких висотах над територією країни.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, про це повідомили в прес-службі Сил оборони Естонії.

Так, винищувачі Німеччини "Eurofighter" упродовж робочого тижня здійснюватимуть польоти парами на низьких висотах (не нижче 500 футів або 152 метри) далеко від населених пунктів у першій половині дня.

Польоти відбуваються на підставі угод між країнами НАТО в спеціально відведених для цього зонах. Такі зони для польотів на малих висотах виділено всіма урядами країн Балтії.

Військово-повітряні сили НАТО перебувають на території країн Балтії в порядку ротації з 29 березня 2004 року, коли вони стали членами альянсу. На саміті в Чикаго у 2012 році місію було продовжено на невизначений термін.

Також читайте: Пріоритет Естонії - інтеграція України в ЄС, - Райво Аег на засіданні в ПАРЄ

"Перебування літаків НАТО в країнах Балтії є частиною концепції "розумної оборони", метою якої є збереження ресурсів держав альянсу для спільного внеску в різні потужності", - наголосили в прес-службі Сил оборони.

На естонській авіабазі Емарі зараз базуються літаки ВПС Німеччини, які перейняли місію охорони повітряного простору країн Балтії 31 серпня минулого року. Другий авіазагін, який бере участь у місії, дислоковано в Литві на авіабазі в Шяуляє.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики