Цензор.НЕТ

30.01.17 09:48

НАЗК ініціює збільшення штрафів за порушення партіями порядку та термінів подання звітності, - Корчак

Крім того, НАЗК ініціюватиме запровадження електронної системи звітності для українських політпартій, а також антикорупційну експертизу законопроектів, внесених на розгляд Ради.

Про це на своїй сторінці в Фейсбуці написала глава НАЗК Наталія Корчак, передає http://ua.censor.net.ua/

"Цього року будемо пропонувати Верховній Раді як мінімум чотири законопроекти антикорупційного спрямування. Зокрема, маємо ініціативу за розміром штрафів щодо політичних партій: на наш погляд доцільно внести зміни до статей 212-21 у частині збільшення розміру штрафних санкцій за порушення політичними партіями встановленого порядку і термінів подання звітності. А також до 212-15 КУпАП за розширення і доповнення складу правопорушень пов'язаних з фінансуванням партій і перед виборної агітації", - заявила вона.

"З урахуванням того, що ми спільно з IFES працюємо над впровадженням електронної системи звітності для українських політпартій, є необхідність у відповідному проекті Закону України про зміни до Закону України "Про політичні партії в Україні". Також, нормотворча робота стосуватиметься проведення Національним агентством антикорупційної експертизи законопроектів, внесених на розгляд Верховної Ради України, і ролі уповноважених підрозділів (осіб) з питань запобігання та виявлення корупції", - додала Корчак.

Читайте також: Кабмін доручив сформувати групу, яка оперативно розробить порядок перевірки е-декларацій, - Петренко
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики