Цензор.НЕТ

30.01.17 10:17

Спецслужби США вивчають, чи зможе керівництво РФ і Китаю вижити у разі ядерного удару, - Bloomberg

Спецслужби США готують оцінку того, наскільки високі шанси у керівництва Росії і Китаю вижити у разі завдання ядерних ударів по території цих країн.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Корреспондент", про це пише Bloomberg із посиланням на звіт управління директора Національної розвідки США (ODNI) та Стратегічного командування Збройних сил США.

За даними агентства, відповідний запит був відправлений від імені конгресмена-республіканця, члена підкомітету зі стратегічних сил комітету Палати представників Конгресу США у справах збройних сил Майка Тернера.

Пропонувалося проаналізувати такі фактори, як "ймовірність виживання" керівництва обох країн, збереження ним командних функцій, контролю над ситуацією і принципу "безперервності у виконанні державних програм".

Читайте також: Горбачов закликав Путіна і Трампа ініціювати заборону ядерної війни

Звіт повинен був включати координати розташування й опис "наземних і підземних об'єктів" забезпечення безпеки російського і китайського політичного і військового керівництва і їхніх оперативних штабів "на період кризи і військового часу".

Стратегічному командуванню було також доручено проаналізувати, як всі ці фактори співвідносяться з планами Вашингтона щодо ведення ядерної війни.

У Стратегічному командуванні ЗС США відзначили, що його експерти "готують надежну відповідь" на такий запит, "розголошення будь-яких деталей на дацьому етапі передчасно".

Як повідомлялося, раніше президент США Дональд Трамп заявив про можливе зняття санкцій з Росії в обмін на угоду про ядерну зброю.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики