Цензор.НЕТ

30.01.17 10:43

Окупанти мають намір передати Ялтинську кіностудію у федеральну власність Росії

Окупанти не виключають можливість передання у федеральну власність Ялтинської кіностудії, яка була захоплена росіянами в 2014 році.

Про це розповіла так званий міністр культури окупованого Криму Арина Новосельська, повідомляють Цензор.НЕТ із посиланням на Новости Крыма.

"Ялтинська кіностудія, швидше за все, буде передана на федеральний рівень, де до неї буде застосована програма розвитку Фонду Кіно і департаменту з розвитку кіно", - сказала Новосельська.

Дивіться також: "Я з трьох років тут рибу ловлю! Який я браконьєр? У Туреччині, Румунії, Болгарії можна, а тут не можна!" - окупанти розігнали рибалок в акваторії морпорту Ялти. ВIДЕО

"Розвиток кіностудії - це величезні вкладення, республіці (окупованому Криму - ред.) Нне потягнути. У нинішньому році реконструкції Ялтинської кіностудії не буде", - зазначила Новосельська.

2 вересня 2014 року так званий парламент Криму ухвалив незаконне рішення про викуп Ялтинської кіностудії у власність півострова за 1,3 млн гривень. Маріонеткова влада окупованого Криму закріпила майно Ялтинської кіностудії за підконтрольним Кремлю так званим міністерством культури півострова.

10 вересня 2014 року "парламент Криму" скасував рішення 15-річної давності про акціонування і продаж контрольного пакета акцій Ялтинської кіностудії. Власник студії Сергій Аршинов назвав дії окупантської влади незаконними і повідомив про намір оскаржити їх у суді. У серпні 2016 року Верховний Суд Росії залишив в силі рішення про "націоналізацію" кіностудії.

Також дивіться: "Неможливо сісти на жодну з лавочок. Скрізь пахне сечею. Це не естетично", - ялтинська пенсіонерка скаржиться на величезну кількість бомжів у місті. ВІДЕО
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики