Цензор.НЕТ

30.01.17 12:22

Сьогодні суд розгляне адмінпротокол, складений стосовно заступника голови КМДА Сагайдака

Сьогодні в Шевченківському районному суді Києва розглянуть протокол про вчинення адміністративного правопорушення, складений відносно заступника голови Київської міської державної адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень Іллі Сагайдака.

Відповідну інформацію подано на сайті суду.

Читайте також: Чиновника Печерської РДА судитимуть за службову недбалість, яка обійшлася держбюджету у 580 тис. грн, - прокуратура

За даними джерела Цензор.НЕТ, Сагайдак як депутатом Київської міської ради, порушивши вимоги Закону "Про запобігання корупції", не повідомив міській раді про наявність у нього реального конфлікту інтересів, і 3 березня 2016 року проголосував на сесії Київської міськради за ухвалення рішення про його призначення на посаду заступника голови Київської міської державної адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень.

Таким чином Сагайдак вчинив адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією. Відповідальність за нього передбачено ч. 1 і ч. 2 ст. 172-7 (порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів) КУпАП. Щодо нього було складено протокол про вчинення адміністративного правопорушення, який направлено до Шевченківського районного суду Києва.

Цензор.НЕТ намагався зв'язатися з Іллею Сагайдаком, однак на момент написання новини отримати його коментар не вдалося.

Згідно з інформацією, розміщеною на сайті суду, розгляд протоколу суддею Андрієм Трубніковим відбудеться сьогодні, 30 січня, о 15:00. У розділі "суть справи" зазначено таке: "Порушення вимог щодо запобігання й урегулювання конфлікту інтересів".
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики