Цензор.НЕТ

30.01.17 14:38

Відновлення дипломатичних відносин Грузії і РФ можливе після врегулювання конфліктів навколо Абхазії і Південної Осетії, - представник грузинського прем'єра звинуватив російські ЗМІ в дезінформації

Дипломатичні відносини між Грузією і Росією можуть бути відновлені тільки після вирішення питання з Абхазією і Південною Осетією.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Радіо Свобода, про це заявив спеціальний представник прем'єр-міністра Грузії з врегулювання відносин з Росією Зураб Абашидзе.

"Питання про відновлення дипломатичних відносин між Грузією і Росією може бути порушено лише після того, як почнеться процес справедливого врегулювання конфліктів навколо Абхазії і Південної Осетії", - сказав він, коментуючи повідомлення російських ЗМІ про готовність Тбілісі відновити дипвідносини з Москвою.

Також читайте: Порошенко і прем'єр-міністр Грузії Квірікашвілі обговорили в Давосі поглиблення торгово-економічної співпраці між країнами. ФОТО

"Ніяких новин щодо конфліктів поки немає. Немає ніякої позитивної динаміки. Більш того, помітна негативна динаміка", - додав чиновник.

Раніше Абашидзе виступив зі спеціальною заявою у зв'язку з поширеною в російських ЗМІ інформацію про те, що нібито Грузія готова почати переговори про відновлення дипвідносин з РФ. Дипломат зазначив, що російські ЗМІ правильно навели його слова, проте в загальному контексті "видали щось зовсім інше".

Грузія оголосила про розрив дипломатичних відносин з Росією у вересні 2008 року - через кілька днів після визнання Росією незалежності Абхазії і Південної Осетії.

Читайте також: Це був повчальний урок історії, який вчасно не засвоїли, - Порошенко про російсько-грузинську війну 2008 року
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики