Цензор.НЕТ

30.01.17 14:28

Голови МЗС країн ЄС обговорять ситуацію в Україні 6 лютого

Рада Європейського союзу на рівні голів МЗС планує на своєму засіданні 6 лютого в Брюсселі дати оцінку прогресу у здійсненні програми реформ в Україні за минулий рік.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, про це повідомила в понеділок прес-служба ради.

"Міністри (закордонних справ, - ред.) проведуть дискусію про те, як підвищити віддачу від підтримки з боку ЄС. Вони, зокрема, оцінять допомогу ЄС у реалізації Мінських домовленостей", - йдеться в оприлюдненому на сайті ради попередньому порядку денному цього засідання.

Рада ЄС під головуванням високого представника ЄС з питань закордонних справ і політики безпеки Федеріки Могеріні також обговорить політичну ситуацію в Лівії через рік після формування уряду національної злагоди.

Читайте також: Генсек Ради Європи Ягланд відкрито співпрацює з російською владою, - Логвинський

Передбачено, що міністри розглянуть питання про те, як працювати з Лівією для вирішення проблеми нелегальної імміграції за маршрутом Центрального Середземномор'я на основі пропозицій, представлених 25 січня 2017 року Європейською Комісією та Європейською зовнішньополітичною службою, а також у світлі підсумків зустрічі на найвищому рівні ЄС на Мальті 3 лютого 2017 року.

Крім того, Рада ЄС обговорить ситуацію в Єгипті та перспективу розвитку відносин між Каїром та Брюсселем. Проект порядку денного допускає, що міністри зможуть конкретніше розглянути проблеми міграції та боротьби з тероризмом і роль Єгипту в регіоні.

Нагадаємо, як раніше повідомили в МЗС України, Росія як підписант мінських угод не виконала жоден із пунктів, записаних у документі.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики