Цензор.НЕТ

30.01.17 14:39

Політика санкцій щодо Росії має бути продовжена до повного виконання Мінських домовленостей, - Порошенко в Німеччині

Президент України Петро Порошенко провів зустріч із Президентом Бундестагу Норбертом Ламмертом, під час якої наголосив на важливості підтримки політики санкцій щодо Росії до повного виконання нею Мінських домовленостей.

Про це Цензор.НЕТ повідомили в прес-службі Президента.

Очільник держави поінформував про загострення ситуації на Донбасі, а також гібридну агресію з боку Росії.

У цьому контексті співрозмовники відзначили важливість збереження єдності та солідарності для ефективної відповіді на нинішні загрози для миру та безпеки.

Також дивіться: Порошенко закликав парламент Німеччини визнати Голодомор геноцидом українського народу. ФОТО

Порошенко висловив вдячність за тверду позицію Норберта Ламмерта на підтримку суверенітету й територіальної цілісності України та рішучого невизнання анексії Росією Криму.

Сторони погодились із важливістю підтримки політики санкцій щодо Росії до повного виконання Мінських домовленостей.

Співрозмовники також обговорили прогрес України на шляху реформ та відповідні можливості Бундестагу підтримати зусилля української влади у цьому напрямку.

Голова української держави та президент Бундестагу підкреслили важливість пришвидшення надання українцям безвізового режиму та ратифікації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Трамп і Путін не говорили про санкції і ніяких рішень не ухвалювали, - Білий дім

Петро Порошенко та Норберт Ламмерт також відзначили важливість проведення «Дня реформ в Україні» навесні цього року в Бундестазі, що стане нагодою для демонстрації успіхів України у впровадженні реформ та бізнес- і інвестиційних можливостей в Україні.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики