Цензор.НЕТ

30.01.17 15:35

Порошенко закликав німецькі компанії активніше інвестувати в Україну

У рамках робочого візиту до Берліна Президент Петро Порошенко провів зустріч із представниками німецьких ділових кіл.

Як повідомили Цензор.НЕТ у прес-службі Президента, глава держави детально поінформував про прогрес України на шляху реформ.

"Окремий акцент було зроблено на стабілізації макроекономічної ситуації в державі, прогрес в очищенні банківської системи і дерегуляції, важливих зусиллях у рамках реформування сфери енергетики, а також протидії корупції", - зазначили в прес-службі.

За словами Президента, надзвичайно важливим завданням, над яким працює українська влада, є створення умов для безпечного інвестування в Україну.

Читайте також: Політика санкцій щодо Росії має бути продовжена до повного виконання Мінських домовленостей, - Порошенко в Німеччині
Порошенко закликав німецькі компанії активніше інвестувати в Україну 01

Порошенко закликав німецькі компанії активніше інвестувати в Україну.

Порошенко підкреслив, що разом із запуском поглибленої і всеосяжної зони вільної торгівлі між Україною та Європейським Союзом відкриті нові перспективні можливості для нарощування взаємодії між Києвом і Берліном.

Глава держави окремо відзначив наявність твердої політичної волі для зміцнення двостороннього торговельного та інвестиційного співробітництва між Україною та Німеччиною.

Порошенко запросив німецькі компанії активніше інвестувати в Україну і зазначив потенціал розвитку і зміцнення українсько-німецького ділового співробітництва.

У зустрічі взяли участь представники провідних компаній банківської сфери, телекомунікаційної галузі, а також представники будівельних та агропромислових компаній.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики