Цензор.НЕТ

30.01.17 16:26

"О 4-й ранку охоронець "музею Новоросії" вийшов за сигаретами. У нього виник конфлікт. Три волонтери чекали його в музеї і прийшли на допомогу", - сайт терористів про "битву" в Петербурзі

Поліцейські Санкт-Петербурга (Росія) брали штурмом т.зв. музей Новоросії.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на один із сайтів терористів, охоронці експозиції "ветерани Донбасу" прийняли правоохоронців за нальотчиків.

Група швидкого реагування МВС РФ прибула до "музею Новоросії", розташованого на вул. Декабристів. Поліцейські зажадали відкрити двері, оскільки до них надійшла інформація, що в цій будівлі нібито перебуває група чоловіків з травматичною зброєю.

Співробітники охорони відмовилися підкорятися вимогам у зв'язку з тим, що не повірили в їх належність до правоохоронних органів. Після відмови поліцейські почали штурм, який тривав понад годину. Двері були відкриті силою, охоронці затримані. В ході протистояння поліцейські розпилили сльозогінний газ.

Читайте також: У лавах бойовиків зростає кількість конфліктів на ґрунті національної ворожнечі, - ГУР Міноборони

Керівник "музею Новоросії" Герман Владимиров розповів, що сталося прикре непорозуміння: охоронці прийняли силовиків за нальотчиків, а самі правоохоронці не знали, що в будівлі розташований "музей".

Організатори "музею" оприлюднили "офіційне звернення до громадськості" з приводу подій, що відбулися. Текст наводиться повністю.

"Близько 4-ї години ранку один із сторожів Музею Новоросії вийшов у магазин за сигаретами. У всіх співробітників музею є чітка установка - вночі без рації не виходити.

На перехресті вулиці Декабристів і набережної річки Пряжки у нього стався словесний конфлікт із двома молодими людьми, які були напідпитку. По рації сторож повідомив іншим волонтерам, які перебували в музеї, що стався конфлікт і його б'ють.

Інші троє з наших музейних хлопців оперативно прийшли на допомогу своєму товаришеві; прибувши на місце конфлікту, один з наших хлопців дістав зареєстрований травматичний пістолет і здійснив один постріл у повітря.

Скоріш за все, та сторона конфлікту теж викликала на підмогу своїх друзів (як ми зрозуміли з розмови). Завдяки чисельній перевазі нападників, наші стали відступати в сторону музею, закрилися в ньому зсередини і забарикадувалися.

Після невеликої паузи двері почали зовні вибивати, кричачи: "Відкрийте, поліція!" Безумовно, в це ніхто не повірив.


Коли всередину музею розпилили газ, один з наших зробив постріл із зареєстрованої рушниці в бік дверей, щоб налякати їх. Багато деталей я тут описувати поки не буду, викладати інформацію, фото, відео та аудіо буду дозовано, з огляду на всі обставини події та хід слідства, а викласти, повірте, є що.

Керівництво Музею Новоросії категорично не пускають всередину приміщення і виганяють звідти, посилаючись на те, що там проводяться слідчі дії, що неприпустимо".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики