Цензор.НЕТ

30.01.17 16:37

Якщо замовний характер дискредитації мережі АТБ буде доведено, то Рибалка може втратити депутатський мандат, - Веселова

Народний депутат (Радикальна партія) Сергій Рибалка може втратити депутатський мандат і понести відповідальність за ситуацію навколо мережі "АТБ".

Таке припущення висловила під час телевізійного ефіру на телеканалі NEWSONE народний депутат (фракція "Об'єднання "Самопоміч") Наталія Веселова, передають Українські новини.

"Знаю, що на початку 2015 року було зареєстровано законопроект "Про націоналізацію АТБ". При чому це було зроблено синхронно з, так званою, націоналізацією мережі АТБ на непідконтрольній території в Донецькій області. І це мені видалося доволі дивним. Тому що, коли українські політики діють синхронно із якимись незаконними терористичними угрупуваннями це вже наводить на якісь думки, скажімо так, підозрілі. Чим спричинені такі дії, наскільки вони законні? Я не бачила підстав для націоналізації тієї мережі, яка зараз діє на підконтрольній території України. Це - законний бізнес, який сплачує податки в державний бюджет (5,5 млрд. грн. - ред.)", - заявила депутат.

На запитання журналіста про те, що існує спланована брудна піар-кампанія проти бізнесгрупи АТБ і чи курує її народний депутат України (голова комітету ВРУ з питань фінансової політики і банківської діяльності) Сергій Рибалка, Наталія Веселова повідомила, що знайома з цією ситуацією.

"До мене зверталися активісти, які приймали участь в експерименті (з приводу замовної кампанії проти АТБ, - прим. ред..). Вони надали матеріали щодо чорного піару проти АТБ, а це була досить потужна така акція. І я чула, що тут задіяний колега - Сергій Рибалка із партії Ляшка. І, оскільки до мене звернулися громадяни із зверненням, я повинна була їх опрацювати і направила свої депутатські звернення до СБУ, Генпрокуратури для того, щоб розібралися з цією ситуацією. Я сподіваюся, що правоохоронні органи дослідять цю ситуацію і нададуть нам свої висновки: чи дійсно там був якийсь склад злочину, чи ні", - закцентувала народний депутат ВРУ.

В програмі звернули увагу, що Наталія Веселова зробила допис у соціальних мережах: "За результатами слідства Верховна Рада України повинна прийняти рішення щодо доцільності зайняття Сергієм Рибалкою місця в українському парламенті." Тому, на уточнююче запитання журналіста NEWSONE про те, що після розслідування ГПУ та СБУ чи справді Сергій Рибалка може понести відповідальність і, навіть втратити депутатський мандат, Наталія Веселова відповіла: "Думаю, все буде залежати від результатів проведення розслідування. Дійсно, якщо такий факт буде встановлено (замовний характер дисредитації мережі супермаркетів АТБ, - прим. ред.), то ГПУ повинна буде підготувати таке подання про зняття недоторканості з депутата.

"Такі дії депутата Сергій Рибалки, який застосовує методи, що застосовують у так званій Л/ДНР, на думку підписантів заяви (громадських активістів, які звернулися до ГПУ, - прим. ред.), можуть призвести навіть до продовольчої кризи. Адже сьогодні мережа АТБ налічує 800 магазинів. І гарних наслідків (від його дій) не буде", - наголосила вона.


Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики