Цензор.НЕТ

30.01.17 16:35

"Протягом 2017 року ми плануємо впровадити електронний квиток у Києві", - директор департаменту КМДА Майзель

Електронний квиток на громадський транспорт у столиці буде впроваджуватися протягом 2017 року.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН, про це заявив директор департаменту транспортної інфраструктури Київської міськадміністрації Сергій Майзель.

"Протягом 2017 року ми плануємо впровадити електронний квиток у Києві. Практично на 50% він вже впроваджений і працює на лінії швидкісного трамвая, міській електричці, в метрополітені, на фунікулері. Протестувавши цю модель, ми можемо сказати, що у нас буде одна з кращих систем у світі, вона найсучасніша", - сказав він.

Дивіться також на "Цензор.НЕТ": У Львові стартував проект впровадження електронного квитка. ВІДЕО

Чиновник додав, що найближчим часом буде розпочато тендерну процедуру для визначення постачальника обладнання (валідаторів, комп'ютерів для водіїв і т. П.). "Чи збільшиться ціна квитка після переходу на електронний квиток, поки важко говорити", - зазначив він.

Майзель запевнив, що кондуктори перейдуть у ревізійну складову. "Це не закривається служба, ми їх не звільняємо. Вони починають працювати ревізорами на тих маршрутах, де вони вже професіонали. Вони далі працюватимуть", - сказав він. За словами керівника департаменту, служба контролерів вже проходить відповідне навчання і готується до змін.

Нагадаємо, в січні Верховна Рада ухвалила законопроект про регламентування впровадження автоматизованих систем оплати проїзду в міському громадському транспорті (електронний квиток).

Також читайте: Рада проголосувала закон про "електронний квиток" на громадський транспорт


Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики