Цензор.НЕТ

30.01.17 17:19

Львову виділено ділянку в області для будівництва заводу з переробки сміття, - голова ОДА Синютка

В Яворівському районі Львівської області Львову виділено ділянку під будівництво комплексу з утилізації і переробки відходів.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна", про це заявив голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка.

"Сьогодні підписано розпорядження про передачу львівському комунальному підприємству "Збиранка" території для будівництва комплексу з утилізації та переробки твердих побутових відходів. Сесія Львівської міськради повинна прийняти цю ділянку в комунальну власність", - сказав він.

За його словами, на цій ділянці планувалося побудувати сміттєспалювальний завод.

"Цю ділянку вибрав міський голова Львова. Я вважаю, що ця ділянка є однією з кращих для будівництва заводу з утилізації твердих побутових відходів (ТПВ). Якщо мова буде йти про будівництво нового сміттєзвалища, то я категорично проти, тому що у нас вже є приклад Грибовичів. Якщо ж мова йде про будівництво заводу з переробки ТПВ, то вважаю, що громада та активісти з розумінням поставляться до цього, тому що це проблема не тільки Львова, а й населених пунктів", - додав чиновник.

Нагадаємо, раніше у Львові склалася критична ситуація з вивезенням сміття: з третини контейнерних майданчиків відходи не вивозили більш як 3 тижні. 26 січня обласна комісія з питань надзвичайних ситуацій прийняла рішення про одноразове вивезення сміття з переповнених контейнерних майданчиків на полігони 5 міст Львівської області.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики