Цензор.НЕТ

30.01.17 17:29

Майже 50 млн грн виділено на покращення матеріально-технічної бази Міжнародного центру миротворчості та безпеки в Яворові, - Полторак

Майже 50 мільйонів гривень виділено на покращення матеріально-технічної бази Міжнародного центру миротворчості та безпеки в Яворові (Львівська область).

Про це сьогодні, 30 січня, повідомив міністр оборони України, генерал армії України Степан Полторак під час робочої поїздки на Львівщину, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на повідомлення прес-служби оборонного відомства.

Перебуваючи на території навчального центру, він заслухав начальника Національної академії Сухопутних військ імені Петра Сагайдачного щодо стану вдосконалення навчально-матеріальної бази Міжнародного центру.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": "Наш особовий склад у районі Авдіївки діє чітко і вміло", - Полторак

Полторак оглянув хід виконання робіт і зазначив, що згідно з програмою, до 2020 року на території Яворівського полігону планують створити центр підготовки відповідно до стандартів Альянсу.

"Нова навчально-матеріальна база дає можливість приступити до підготовки 6-го батальйону за стандартами НАТО, яка розпочнеться вже 2 лютого", - зазначив глава Міноборони.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики