Цензор.НЕТ

30.01.17 20:56

Порошенко зустрівся з українськими стипендіатами, які проходять практику в Німеччині

Президент Петро Порошенко в Берліні зустрівся з українськими стипендіатами, які проходять практику в німецьких компаніях у рамках Стипендіальної програми німецької економіки для України.

Про це Цензор.НЕТ повідомили у прес-службі глави держави.

У повідомленні зазначається: "Глава держави подякував за можливість зустрітися з молодими українцями, які вивчають досвід німецької економіки і зможуть на практиці використовувати його для розвитку власного бізнесу в Україні.

Президент підкреслив, що під час усіх його сьогоднішніх зустрічей і переговорів простежувалося: Україна залишається пріоритетом у міжнародній політиці Німеччини.

На його думку, про це також свідчить той факт, що новопризначений міністр закордонних справ ФРН свою першу зустріч провів із керівництвом нашої держави.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Порошенко зустрівся з міністром закордонних справ Німеччини Габріелем і запросив його в Україну

Глава держави ще раз підкреслив, що Україна і Німеччина є стратегічними партнерами, і висловив переконання, що при її підтримці та підтримці міжнародної спільноти вдасться зупинити російську агресію".
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики