Цензор.НЕТ

30.01.17 22:46

Окупанти внесли обвинувачених у "справі Хізб ут-Тахрір" у список терористів та екстремістів Росії, - правозахисники

Російська служба фінансового моніторингу внесла кримчан, обвинувачених у зв'язках із забороненою в Росією організацією "Хізб ут-Тахрір", до переліку терористів та екстремістів, незважаючи на те, що суд ще не виніс їм вироки.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Кримську правозахисну групу у Facebook.

"Російська служба фінансового моніторингу внесла кримчан, які перебувають під слідством, обвинувачених у зв'язках із забороненою в РФ організацією "Хізб ут-Тахрір", до переліку терористів та екстремістів, незважаючи на те, що суд ще не виніс їм вироки. Тим самим у РФ черговий раз порушено один з основних принципів правосуддя - презумпція невинності", - повідомили правозахисники.

"Емір-Усейн Куку в цьому списку значиться під номером 3415, Муслім Алієв - 468, Арсен Джеппаров - 2294, Руслан Зейтулаєв - 2608, Рустем Ісмаїлов - 2884, Юрій Примов - 4893, Ферат Сайфуллаєв - 5176, Айдер Саледінов - 5199, Рефат Алімов - 524, Інвер Бекіров - +1231, Зеврі Абсеітов - 196, Рустем Абільтаров - 188, Енвер Мамутов - 3994, Ремзі Меметов - 4135, Вадим Сірук - 5362, Теймур Абдуллаєв - 110, Узеір Абдуллаєв - 111. Попадання в даний перелік передбачає накладення заборони на проведення фінансових операцій", - відзначили в Кримській правозахисній групі.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Оккупанты потихоньку подступаются к репрессиям в отношении Меджлиса, - Умеров об аресте его адвоката Курбединова

Раніше Кримська правозахисна група повідомляла, що в так званий перелік терористів та екстремістів російського фінмоніторингу були внесені кримчани: Анна Андрієвська, Ільмі Умеров, Микола Семена, Андрій Клименко та інші.

Представники міжнародної ісламської політичної організації "Хізб ут-Тахрір" називають своєю місією об'єднання всіх мусульманських країн в ісламському халіфаті, але вони відкидають терористичні методи досягнення цього і кажуть, що піддаються несправедливому переслідуванню в Росії. Верховний суд Росії заборонив "Хізб ут-Тахрір" у 2003 році, включивши в список 15 об'єднань, названих "терористичними".Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики